Apie mane/About me


[FOR ENGLISH LOOK BELOW]

Lygiai taip pat kaip kartais gyvenime sutrinka mūsų fizinė sveikata, taip kiekvienam bent kartą gyvenime pasitaiko ir psichologinės sveikatos sušlubavimų. Kartais šiuos sušlubavimus įvardiname kaip nerimą, stresą, užsitęsusį liūdesį, stiprų pyktį ar kitokias emocijas, su kuriomis kažkuriuo metu pasidaro pernelyg “nepatogu” gyventi ir norisi kažką keisti. Kartais esame nepatenkinti savimi tokiais, kokiais esame: norime daugiau pasitikėjimo savimi, jaučiame nerandantys savo vietos gyvenime ar mūsų netenkina tokie santykiai su kitais žmonėmis, kokius šiuo metu kuriame. Ir kai balanso nepavyksta atkurti patiems, ieškome specialisto pagalbos.                                                                               

Esu Sveikatos psichologė – psichoterapeutė (kognityvinė elgesio terapija). Teikiu psichologines konsultacijas tiems, kurie nusprendė pakeisti savo gyvenimo būdą ar psichologinę savijautą, bet nežino kaip. Taip pat vedu mokymus įpročių formavimo, streso valdymo, mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo), pirmosios psichologinės pagalbos temomis. Jeigu įdomu, kreipkitės, mielai papasakosiu daugiau! 

Konsultuoju suaugusius, lietuvių, anglų kalba. Vieta – Vilnius, Saulėtekis. El. p. ieva@vasionis.eu. Daugiau informacijos – mano gyvenimo aprašyme apačioje (nuotrauka kairėje).

NEMOKAMOS PSICHOLOGINĖS PAGALBOS KONTAKTUS RASITE ČIA.

[ENGLISH] I’m a health psychologist – psychotherapist (cognitive behavioral therapy, mindfulness). I provide counselling services for adults wishing to improve their psychological well-being or to change their lifestyle because of physical illness. I am a certified mindfulness trainer; other topics for training sessions include stress management, first emotional aid, habit psychology. I work in Lithuania, Vilnius, Saulėtekis. For more information and contacts please check my Curriculum vitae below (photo on the right).

APIE BLOG’Ą

Prisimenat, kaip vaikystėje tėvai pratino valytis dantis? Ir kaip niurgzdavom kai užuot dar pažaidus tekdavo keliauti į vonią? Esu beveik tikra, kad šiandien tai jau nebėra toookia kančia ir jau seniai tapę įpročiu… 

Healthy Life

Ech, kaip dažnai pagalvoju, kad gyvenimas būtų kur kas lengvesnis, jei turėčiau daugiau tokių sveikų įpročių kaip dantų valymas: rytinė mankšta, 5 vienetai daržovių per dieną ar darbų plano laikymasis… Arba jei būčiau bent šiek tiek laimingesnė (-is)… Jei linksite galvą, tęskite skaitymą.

Neketinu dalintis naujausiomis dietomis, sporto programomis, garantuotais laimės receptais ar nerealiai veiksmingais būdais mesti rūkyti. Viso to internetas kimšte prikimštas! Čia dalinsiuosi savo bei kitų specialistų žiniomis ir patirtimi apie  tai, kaip nutarus laikytis kokios nors dietos ar programos, arba nusprendus išsiugdyti naują įprotį, nepaslysti. Apie tai, kaip save motyvuoti ir padaryti įpročių keitimą kuo malonesnį. Ir apie tai, ką daryti jei visgi paslysti. Dar šiek tiek apie tai, kaip tausoti savo psichikos sveikatą kasdien ir gyventi visavertį gyvenimą visomis prasmėmis.   

Jei trumpai – šis blogas visiems tiems, kurie kiekvieną pirmadienį nuoširdžiai sau pasižada: “Vat jau nuo kito pirmadienio tai tikrai…”

 Į Sveikatą 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: