Apie ką aš čia?

Prisimenat, kaip vaikystėje tėvai pratino valytis dantis? Ir kaip niurgzdavom kai užuot dar pažaidus tekdavo keliauti į vonią? Esu beveik tikra, kad šiandien tai jau nebėra toookia kančia ir jau seniai tapę įpročiu… 

Healthy Life

Ech, kaip dažnai pagalvoju, kad gyvenimas būtų kur kas lengvesnis, jei turėčiau daugiau tokių sveikų įpročių kaip dantų valymas: rytinė mankšta, 5 vienetai daržovių per dieną ar darbų plano laikymasis… Arba jei būčiau bent šiek tiek laimingesnė (-is)… Jei linksite galvą, tęskite skaitymą.

Neketinu dalintis naujausiomis dietomis, sporto programomis, garantuotais laimės receptais ar nerealiai veiksmingais būdais mesti rūkyti. Viso to internetas kimšte prikimštas! Čia dalinsiuosi savo bei kitų specialistų žiniomis ir patirtimi apie  tai, kaip nutarus laikytis kokios nors dietos ar programos, arba nusprendus išsiugdyti naują įprotį, nepaslysti. Apie tai, kaip save motyvuoti ir padaryti įpročių keitimą kuo malonesnį. Ir apie tai, ką daryti jei visgi paslysti. Dar šiek tiek apie tai, kaip tausoti savo psichikos sveikatą kasdien ir gyventi visavertį gyvenimą visomis prasmėmis.   

Jei trumpai – šis blogas visiems tiems, kurie kiekvieną pirmadienį nuoširdžiai sau pasižada: “Vat jau nuo kito pirmadienio tai tikrai…”

 Į Sveikatą 😉
 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s